KONST / Litografier / Färglitografi 14609443
nr 1460 9443
Herbert Gentry
(1919-2003), Sverige
Signerad, numrerad 79/150. Färglitografi, bildmått: 56xz76, yttermått inklusive ram: 78x98 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:14:06
500 kr
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Herbert Gentry
Läs mer om Herbert Gentry